• Технічна підтримка

  Кваліфікована допомога менеджера

 • Оплата

  Багато варіантів оплати замовлень

 • Безпечні покупки

  Повернення/Обмін на протязі 14 днів

 • Безкоштовна доставка

  В наші регіональні магазини

Спеціальні пропозиції

Популярні товари

Новини

Статті

Купити потрібну запчастину для навантажувача просто, разом з нами. (Мікро-Ф SPS)

Для кожного клієнта ми можемо запропонувати якісні запчастини для навантажувача з перших рук. Чому — ми є виробниками навантажувачів і запчастини купуємо безпосередньо у виробників цих запчастин, або їх представників. Досвідчені механіки наших ремонтних сервісних бригад і менеджери відділу імпортних запчастин, допоможуть Вам підібрати якісні запчастини оригінальні або ОЄМ (компанії сертифіковані виробниками навантажувачів). Ви завжди зможете знайти необхідні запчастини на навантажувач. Адже якісні запчастини продовжують експлуатацію Вашої техніки без тривалої зупинки на ремонт.

Пропонуємо Вам купити запчастини для навантажувачів найвищої якості. В високій якості пропонованих нами запасних частин для вантажопідйомної техніки Ви можете бути впевнені на всі 100%. Наш сервісний центр, який проводить гарантійне та після гарантійне обслуговування навантажувачів, кожен день має справу з запчастинами для навантажувача, і вже з власного досвіду може порадити Вам найнадійніші і якісні деталі від перевірених постачальників. Mikro-F SPS це ціна на запчастини для навантажувача і наявність які завжди під рукою!

Наша фірма в стислі терміни доставить будь-які запчастини до навантажувачів різних брендів, відповідно до Ваших потреб, в усі куточки України. Ми відправляємо, потрібні вашому підприємству деталі для вантажопідйомної техніки, зі складів нашої фірми Мікро-Ф. У разі відсутності будь-якої потрібної запчастини, ми швидко замовимо відповідну деталь і в найкоротші терміни (3-5 днів) вона буде доставлена замовнику.

Весь асортимент запчастин до вантажопідйомної техніки не може постійно знаходиться у нас на складі, зважаючи на великі обсяги і різноманітність деталей та фірм виробників. У зв'язку з цим рекомендуємо своєчасно замовляти у нас товар, який Вам потрібен (запчастина або комплектуючі), щоб впродовж часу поки деталі будуть доставлятися з Китаю, або інших країн, Ваша техніка не простоювала. Ми хочемо зробити все можливе з нашого боку, щоб Ваш бізнес процвітав і Ваші навантажувачі не простоювали, а приносили прибуток.

Сучасний сервісний центр Мікро-Ф укомплектований якісною технікою, а також обладнанням для ремонту та діагностики. Тут Вам нададуть послуги висококваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи в сфері ремонту вантажопідйомної та складської техніки.

Наш сервісний центр також пропонує Вам планово-попереджувальний огляд вашого навантажувача або іншої складської техніки, а в разі потреби проводить ремонт або заміну зношених деталей. Така послуга дозволяє завчасно зробити діагностику навантажувача і попередити можливі технічні зупинки, що в свою чергу запобігає передчасному скороченню експлуатації вантажопідйомної техніки.

Хочемо звернути Вашу увагу на додаткові комплектуючі для навантажувача. Різноманітні додаткові пристосування для навантажувача та використання навісного обладнання зробить вашу техніку багатофункціональною, більш продуктивною та полегшить її керування.

Ми працюємо для Вас та розвитку Вашого бізнесу, який повинен приносити прибуток!

Сподіваємося, що наш інтернет магазин допоможе Вам купити запчастини для навантажувача швидко і просто!